RGB Networks VMG Gen 2

image

Výkonější nástupce VMG.

RGB Networks představuje svůj nejnovější kousek - nástupce brilantního VMG a sice VMG Gen 2. Zařízení staví na robustnosti modelu předchozí generace, který díky své spolehlivosti a funkčnosti získal několik ocenění. VMG Gen 2 je srdce řešení živého streamingu "RGB Multiscreen 2.0" jakožto zařízení, které je schopné transkódovat doslova tisíce výstupních video streamů při zachování té nejvyšší možné kvality obrazu. To vše v jediném šasi.


Zatímco konkurenční společnosti testují obdobná zařízení, jsou stále ve fázích prvních generací a zkušenosti na tomto poli teprve sbírají. RGB Networks oproti tomu již rozšiřuje tento velice úpěšný produkt, který již svému jménu dostál u řady poskytovatelů televizních a telekomunikačních služeb.


Ačkoliv metoda kódování MPEG-2/H.264 zůstává v podstatě nezměněná, obrovským rozdílem oproti VMG je zcela nový TCM2+ transkódovací modul. Tento škálovatelný plug-in nabízí více jak dvou násobnou kapacitu oproti předchůdci. Spolu s výkonějším síťovým kontrolerem NPM2+ je TCM2+ možné usadit do šasi o velikosti 8RU nebo 14RU. Možnost výběru dvou velikostí umožňuje aplikovat řešení, které přesně vyhovuje Vašim požadavkům.


Díky modulární konstrukci je VMG Gen 2 ideální investicí do budoucna a aplikace nových modulů je jednodušší než u předchůdce. Aktualizace jednotlivých modulů a šasi samotného probíhá zcela separátně a díky pokročilým možnostem redundance nedojde k výpadku video streamu. Nejnovější plug-in, který VMG Gen 2 nabídne, bude obsahovat podporu kodeku HEVC, který je již standardizován a můžeme jej směle nazvat kodekem blízké budoucnosti.

VMG_Three-Screen-Arch-with-Mobile.jpg

Our partners