TVU Grid

image

Řešení pro IP-only broadcast. Jednoduše a profesionálně.

TVU Networks představuje  jednoduché a velice silné řešení TVU Grid určené k video distribuci, routingu a switchingu, které umožňuje vysílatelům hladce přepínat živé IP video a jednoduše s minimálními náklady sdílet živé video streamy mezi několika vzdálenými lokacemi. TVU Grid nabízí nekonečnou škálovatelnost, čímž se stává ideálním "point-to-point" nebo "point-to-multipoint" video distribučním řešením pro síťové pobočky a televizní skupiny.


Jsme svědky rychle rostoucího trendu, ve kterém se současná digitální podoba distribuce  transformuje na IP přenos. TVU Grid přeskakuje pomyslnou bariéru zaběhnutých standardů a vysílatelům nabízí opravdu jednoduché routování a distribuování video obsahu a to doslova "jedním kliknutím". Výhodou je také jednoduché začlenění do stávajícíh ekosystémů poskytovatelů televizního obsahu.


TVU Grid se skládá z následujícího: TVU Grid Transceiver, TVU Grid Switch Panel, TVU Grid Server a TVU Grid Management Server. Současné produkty jako TVUPack(Mini, 8200, Anywhere...) jsou nativní součástí ekosystému Grid.


TVU Grid Transceiver dokáže přijmout SDI video stejně dobře jako stream z přenosných zařízení TVUPack. Schopnost pojmout signál z profesionálních kamer, video režií nebo standardních media přehrávačů je samozřejmostí. Tento server je navržený jak na příjem, tak na vysílaní videa a mnoho mediálních organizací již TVU Grid aktivně využívá - s pozitivním ohlasem.


Klíčové vlastnosti systému:

  • PTP/MTP distribuce - TVU Grid Transceiver umožňuje připojení SDI videa nebo připojení TVUPack vysílače a vše pak distribuovat do dalších TVU Grid Transceiverů, které jsou přítomny v síti Grid.Uživatelské rozhraní bylo navrženo tak, aby operátor mohl ovládat switching a routing video streamů jednoduše a intuitivně a to z kteréhokoliv místa v sítí Grid.
  • IP video switch s přesností na "frame" - TVU Grid dokáže přepínat mezi různými IP streamy z rozličných míst bez narušení obrazu.
  • Nekonečný Switching - TVU Grid umožňuje vysílatelům pracovat s nekonečným množstvím video vstupů a pracovat s nimi za chodu tak, jak je právě třeba a to bez nutnosti použití jakýchkoliv konvertorů.
  • Jednoduché ovládání - podle slov společnosti TVU by jakékoliv operace, byť v televizním odvětví, které je samo o sobě dosti složité, měly být rychlé, jednoduché a intuitivní. Přesně tak je koncipován systém TVU Grid.

tvugrid.png

Our partners