Kto sme

image

CrossTech Group je skupina mladých dynamických společností s týmem zkušených odborníků s dlouholetou praxí v oblasti profesionálních video technologií, technologií tradičního a digitálního filmu, broadcastu, postprodukce, digitálních kompresních a distribučních technologií, streamingu, videokonferencí, korporátních multimediálních komunikací a lékařské elektroniky. Klientům nabízíme široké portfolio produktů nejvýznamnějších světových výrobců audiovizuálních a komunikačních technologií a vysokou profesionální úroveň při řešení projektů. Díky dlouhodobým osobním vztahům s výrobci špičkových technologií můžeme našim klientům poskytnout jednoznačně nejlepší obchodní podmínky a nejvyšší míru podpory.

Do CrossTech Group patří společnosti CrossTech Bohemia operující na českém trhu, CrossTech Slovakia působící na slovenském trhu, a nově i společnost appcodes zabývající se webovým a TV grafickým designem, mobilními a interaktivními TV aplikacemi a programováním systémů pro TV a multimedia.

Od roku 2009 jsme držiteli certifikace ČSN EN ISO 9001:2009 vydané renomovanou společností Bureau Veritas.


KOMPETENCE A ZNALOSTI

Preferujeme dlouhodobé, oboustranně výhodné obchodní vztahy. Proto je vše, co děláme, podloženo zkušenostmi, kompetencí a hlubokou znalostí nabízených řešení. U většiny našich dodavatelů absolvovali naši pracovníci certifikační školení, aby mohla být klientům garantována nejvyšší úroveň podpory a servisu, kterou jinde možná postrádají.

Naši pracovníci mají vysoký odborný kredit a aktivně spolupracují na projektech technických vysokých škol a výzkumných ústavů při vývoji a aplikaci nových technologií.

Naši partneri